ZpětÚvod Kariéra

Kariéra

Kariéra

Kariéra

REALITNÍ MAKLÉŘ S PRAXÍ

Popis

Pracujete jako realitní makléř/ka a chcete změnit svou spolupracující realitní společnost?
Máte pocit, že si neváží vaší práce a že vás nutí dělat věci proti vaší morálce a svědomí?
Máte pochybnosti o politice společnosti, pro kterou momentálně pracujete?
Chcete se stát profesionálem?

Připojte se k našemu týmu a využijte možností, které vám relitní společnost CITYGROUP.CZ může nabídnout.
Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a garantujeme Vám svobodu při vašem podnikání v oboru realit či v oboru finančního poradenství.

Nabízíme

- PENÍZE IHNED PO VZNIKU ODMĚNY DLE SMLOUVY
- PROVIZE MAKLÉŘE OD 60 % PRO NOVÁČKY
PROVIZE MAKLÉŘE OD 70 % PRO ZKUŠENÉ
- ŽÁDNÉ POPLATKY

- průměrný plat aktivního makléře 80.000,- Kč
- školení zdarma (realitní trh, nemovitosti, právo, marketing, daně, realitní software )
- plnou podporu právního oddělení společnosti, managementu, školitele
- účinnou marketingovou strategii
- profesionální tým makléřů a jejich zkušenosti
- přehlednou a jednoduchou práci v propracovaném interním systému
- průběžné proškolování
- příjemný kolektiv
- kariérní postup
- nástup dle dohody
- práci na ŽL

Pokud Vás tato pozice zaujala - VOLEJTE IHNED NA 777 738 653, případně nám zašlete Váš krátký životopis na email info@citygroup.cz. Předem děkujeme za Váš zájem.

Náplň práce

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
- realizace obchodních případů s klienty
- poradenská činnost
- uzavírání smluv

Požadavky

 - obchodní talent (praxe v oblasti realit nebo v jiné obchodní činnosti výhodou)
 - aktivní zájem o realitní trh
 - příjemné a asertivní vystupování
 - zodpovědnost, loajalitu
 - pracovitost, důslednost, samostatnost a flexibilitu
 - komunikativnost, přesvědčivost, odolnost proti stresu
 - znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Hledání nemovitosti

Rychlý kontakt

CITYGROUP.CZ

- GSM: +420 777 738 653

- pevná linka: +420 564 036 364

- záznamník: +420 564 036 365